Ubieranie noworodka

24.01.2020 13:31

Dzień dobry, mam 3-tygodniowego synka i chciałabym zapytać, jak mam go ubierać przy obecnej pogodzie, gdy znajduje się w śpiworku w wózku.

Od: Alicja
Lékař

Odpowiedź

Dzień dobry. Proszę ubrać niemowlę w jedną warstwę więcej niż siebie, np. w body z długim rękawem, rajstopki, sweterek, czapeczkę (bawełnianą) oraz kombinezon jednoczęściowy, np. polarowy lub bawełniany, a dopiero później w śpiworek. Aby sprawdzić, czy dziecko nie jest przegrzane, najlepiej dotknąć jego karku.

Odpowiada: Lekarka


*


*

Pola oznaczone * są obowiązkowe
Mit dem Absenden erklären sie sich mit der Verarbeitung Ihrer persönlichen Daten sowie mit den Voraussetzungen der Online Beratung. einverstanden.

Przeglądaj podobne zapytania (7)

Niespokojny

24.01.2020 13:01

Dobry wieczór, mam pytanie. Moje maleństwo ma prawie 7 miesięcy i zwykle jest słodkie, ale ostatnio śpi jedynie, gdy się z nim położę. Prawie wcale nie śpi, o co może chodzić? Głównie płacze. Czy to ząbkowanie? 3 miesiące miał kolkę, a potem długi czas musiał walczyć z brzuszkiem. wyświetl szczegół

Od: Lena

Pytanie dotyczące urządzenia monitorującego

24.01.2020 12:54

Dzień dobry, właściwie to pewnie nie jest Pani dziedzina, ale ponieważ infolinia jest zajęta, spróbuję tutaj. Mam dwie podkładki sensoryczne, są super, chciałam spytać, czy można zwiększyć liczbę do czterech, aby zapewnić ochronę w całym łóżeczku, ponieważ moja córka dużo się przemieszcza. Czy jest jakiś adapter umożliwiający rozbudowę o dwie dodatkowe podkładki lub większe podkładki? Moja córka ma otwór w serduszku, w związku z czym posiada monitor oddechu, ale chciałabym, żeby całe łóżeczko było bezpieczne. Dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie tej wiadomości, choć najprawdopodobniej nie należy to do Pani zakresu. wyświetl szczegół

Od: Zuzanna
1 2

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas