Nanny bezpośrednio
od producenta

Kupując monitor oddechu bezpośrednio od nas, pomagają Państwo szpitalom.

S.B., Francja

DZIĘKI, NANNY!! Kilka miesięcy temu pisałam do Was, aby podziękować wszystkim osobom uczestniczącym w produkcji i sprzedaży urządzenia Nanny. Najprawdopodobniej pomogło uratować naszego synka, gdy 28 kwietnia 2015 r. wystąpiły u niego problemy z oddychaniem. Miał wtedy 8 miesięcy! Zaraz potem musiał iść do szpitala, ponieważ w domu zauważyliśmy występowanie bezdechu sennego w nocy. Monitor oddechu Nanny stał się dla naszego syna istotnym narzędziem. Obecnie po wszystkich kontrolach lekarze powiedzieli nam, że wyzdrowiał! Dlatego właśnie pragnę Wam stokrotnie podziękować. Monitor oddechu jest niezawodny, skuteczny, bezpieczny i, śmiem twierdzić, niezbędny do zapobiegania zespołowi nagłej śmierci łóżeczkowej. Tak trzymać, brawo! I dziękuję bardzo!!!

S.B., Francja

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas