Nanny bezpośrednio
od producenta

Kupując monitor oddechu bezpośrednio od nas, pomagają Państwo szpitalom.

Nasza maleńka Nikola jest naszym największym szczęściem

Petr Smidl
Tata Nikoli

W czerwcu 2006 roku Mirka i Petr Smidl z Brüx doczekali się narodzin wspaniałej córeczki Nikoli. 4 miesiące później przysłali nam następujący list:

Prawdę mówiąc, do kupna monitora oddechu Nanny podchodziłem sceptycznie. Nigdy wcześniej nie słyszałem o takim urządzeniu. Sądziłem, że to po prostu kolejny chwyt marketingowy skierowany do ciężarnych kobiet.

Zalecenie otrzymane od pielęgniarek w szpitalu:

Udaliśmy się do miejscowego szpitala, gdzie używano monitorów oddechu, gdy nasza córka ulewała. Tam porozmawiałem z pielęgniarką, która opowiedziała mi o korzyściach stosowania monitorów oddechu. Stwierdziła, że dzięki nim udało się uratować wiele dzieci. Dowiedziałem się także, że nawet pielęgniarki korzystają z monitorów oddechu w opiece nad swoimi dziećmi. Każda z nich posiada własny. Jeszcze tego samego dnia poszedłem do sklepu i kupiłem monitor oddechu Nanny.

Najgorsza noc w naszym życiu:

A wczoraj była najgorsza noc w naszym życiu. O godzinie 2:25 rozległ się alarm Nanny. Wraz z żoną natychmiast znaleźliśmy się przy łóżeczku. Nasza córka nie reagowała, nie oddychała, nie poruszała się!

Wyjęliśmy ją z łóżeczka i lekko nią potrząsnęliśmy, aż zaczęła ponownie oddychać. Później powoli się obudziła i po chwili wróciła do nas. Szczęśliwa, uśmiechnięta, o zdrowym kolorze skóry. Wyglądała, jakby nic się nie stało.

Naprawdę warto mieć monitor dla dziecka

Pragnę podzielić się z Wami tą historią. A kiedy opublikujecie ten list, naprawdę chcę polecić monitor Nanny wszystkim młodym rodzicom. Jestem przekonana, że życie Waszego dziecka naprawdę warte jest ceny niecałych 140 USD, ponieważ za tę sumę będziecie mieć pewność, że zrobiliście wszystko, co możliwe, by ocalić życie swojego maleństwa.

smidlovi.jpg
smidlovi_2.jpg
smidlovi-1.jpg

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas