Nanny bezpośrednio
od producenta

Kupując monitor oddechu bezpośrednio od nas, pomagają Państwo szpitalom.

Narodziny naszego syna są dla mnie naprawdę ogromnym cudem.

Jakub Kovar
Bramkarz, reprezentacja Czech w hokeju na lodzie

Narodziny dziecka zawsze są cudem. Właśnie to czują rodzice przy pierwszym dziecku. Dwudziestoośmioletni bramkach w hokeju na lodzie, Jakub Kovar, niedawno poznał to uczucie.

21 czerwca 2016 r. jego żona urodziła syna w miejscowości Pisek i tak czeski bramkarz po raz pierwszy został ojcem. Oprócz najlepszych lekarzy i pielęgniarek, którzy zajmowali się nowo narodzonym dzieckiem, synka monitorował także monitor oddechu Nanny, kupiony przez młodych rodziców w celu zapewnienia swemu maleńkiemu skarbowi ochrony podczas snu po powrocie do domu.

To najcenniejsze na świecie

Dla mnie narodziny naszego synka są ogromnym cudem i chcę to jakoś wyrazić – mówi Kovar. Dlatego też poprosił ordynatora o wskazanie konkretnego sposobu, w jaki mógłby pomóc szpitalowi. Dowiedział się, że oddział potrzebuje monitorów oddechu dla wszystkich niemowląt. Co roku w Szpitalu Dziecięcym w Pisku rodzi się ponad 900 dzieci, z których wiele wymaga szczególnej troski.

Dwanaście nowych monitorów oddechu

Ten pomysł bardzo mu się spodobał, jako młodemu ojcowi, więc zdecydował się przekazać szpitalowi położniczemu dwanaście monitorów Nanny. – Dzięki monitorom Nanny każde niemowlę i jego mama mogą spać spokojnie. Znacznie ułatwiają one także pracę pielęgniarek – mówi Kovar, dodając – mam nadzieję, że urządzenia monitorujące będą dobrze działać i zapewnią bezpieczeństwo, a także, że nigdy nie będą musiały aktywować alarmu.

Kovar 1
Kovar 2
Kovar 3
Kovar 4
Kovar 5

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas