Nanny bezpośrednio
od producenta

Kupując monitor oddechu bezpośrednio od nas, pomagają Państwo szpitalom.

Nanny uratowała naszego Olivera

Janne Holm
Mama Nikolaja, Olivera i Julii

W roku 2009 duńskie bliźnięta Nicolaj i Julia powitali długo oczekiwanego braciszka. – Kiedy się urodził, nie mieliśmy pojęcia, z czym przyjdzie nam się mierzyć – napisała jego mama, Janne.

Pierwsze zatrzymanie oddechu:

Oliver miał zaledwie trzy dni, gdy nagle przestał oddychać. Na szczęście w tamtej chwili nie leżał w łóżeczku, ale spał na rękach taty.

Mąż natychmiast zareagował i samodzielnie udzielił pierwszej pomocy. Kiedy przyjechała karetka, Oliver już oddychał. Spędził dwa dni pod obserwacją w szpitalu, ale lekarze nie potrafili stwierdzić, z czego wynikał problem.

Znaleźliśmy monitor oddechu Nanny.

Później przeszukaliśmy Internet i znaleźliśmy monitor oddechu Nanny. Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ uratowało to życie naszego synka.

Ponowne zatrzymanie oddechu nastąpiło, gdy miał sześć tygodni. Był to środek nocy, oboje z mężem już spaliśmy. Gdyby nie obudziło nas urządzenie Nanny, być może Olivera nie byłoby już wśród nas – opowiada Janne.

Szczęśliwe zakończenie:

Historia tego uratowanego maluszka ma szczególny ciąg dalszy, ponieważ rodzice Olivera byli tak zachwyceni produktem, że zdecydowali się zacząć sprzedawać Nanny. Zostali dystrybutorami urządzenia Nanny w Danii i na własnym przykładzie przekonują, że warto go kupić.

Zalecamy kupno urządzenia Nanny jeszcze przed porodem. Wówczas mama może wyjść ze szpitala z poczuciem pewności, że jej maleństwo będzie pod nadzorem natychmiast po powrocie do domu. Pierwsze dni życia noworodka przynoszą czasem niespodzianki, jak w naszym przypadku – dodaje Janne.

holmovi-1.jpg
holmovi_2.jpg
holmovi.jpg
holmovi_3.jpg

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas