Nanny bezpośrednio
od producenta

Kupując monitor oddechu bezpośrednio od nas, pomagają Państwo szpitalom.

Opinie rodziców

Doświadczenie innych rodziców jest szczególnie cenne. Tutaj możesz przeczytać historie związane z monitorem oddechu i przekonać się, że Nanny nie tylko zapewnia spokój rodzicom, ale przede wszystkim ratuje życie.

$item->image_small_title

„Narodziny naszego syna są dla mnie naprawdę ogromnym cudem.“

Jakub Kovar
Bramkarz, reprezentacja Czech w hokeju na lodzie

Przeczytaj więcej

$item->image_small_title

„Nasza maleńka Nikola jest naszym największym szczęściem“

Petr Smidl
Tata Nikoli

Przeczytaj więcej

$item->image_small_title

„Nanny uratowała naszego Olivera“

Janne Holm
Mama Nikolaja, Olivera i Julii

Przeczytaj więcej

Co najbardziej lubisz w Nanny

Idealny! Nanny polecił nam nasz pediatra. Po kilku dniach stosowania byliśmy już zupełnie przekonani, że to jest to.  Odzyskaliśmy też wewnętrzny spokój. Dzięki naklejkom ze zwierzątkami nawet nie zauważysz urządzenia monitorującego na łóżeczku.

Charlotte, Francja

Uratowało życie naszej córki, uwielbiam je, to najwspanialsza rzecz, jaką znam. Teraz kupię go dla swojego nienarodzonego siostrzeńca. Dziękuję Wam za niego.

Petra, Opawa, Czechy

Nanny jest super. Mogę się położyć w nocy i głęboko zasnąć, ponieważ wiem, że zawsze mnie ostrzeże, gdyby coś się działo. Jest dla mnie bezcenny. Mogę go z czystym sercem polecić każdej mamie.

Susanne, Pilzno Czechy

Kilka dni temu kupiłam ten produkt dla swojego synka, ponieważ cierpi na refluks. Zamówiłam go po przeczytaniu recenzji i muszę przyznać, że mówiły prawdę.

Anna, Londyn, Wielka Brytania

Bardzo dobra inwestycja! Prosty, funkcjonalny, skuteczny i niezwykle uspokajający. Migająca kontrolka pozwala „widzieć” oddech dziecka. To doskonałe rozwiązanie!

Pascal, Francja

Pełen spokój ducha dla mnie, sprawdziłam kilka razy i urządzenie Nanny nigdy mnie nie rozczarowało. Zamówiłam jeszcze dwa, ponieważ moim zdaniem są tak dobre.

Emily, Oxford, Wielka Brytania

Najlepsze jest to, że kiedy się obudzę w nocy, nie muszę wstawać, ale widzę, że zielone światełko miga i wszystko jest w porządku. Nanny zapewnia mi spokojny sen. Bardzo za to dziękuję!

Hana, Friedek-Mistek, Czechy

Podoba nam się, że Nanny dba o nasze maleństwo, dzięki czemu jesteśmy spokojni i szczęśliwi. Ponieważ nasz maluszek urodził się zbyt wcześnie, Nanny jest członkiem rodziny i najlepszym przyjacielem Adama. Nie umiem sobie wyobrazić życia bez tego urządzenia.

Zuzana, Kyjov Czechy

Bardzo dziękuję Nanny za ten cudowny produkt. Pomaga nam spokojnie zasnąć, nawet jeśli tego snu nie jest zbyt dużo przy maleńkim dziecku.

Kate, Birmingham, Wielka Brytania

Niezawodny i uspokajający produkt. Polecam ten produkt, ponieważ jest naprawdę niezawodny, a tym samym zapewnia spokój rodzicom. Bardzo łatwo go zamontować czy przenieść w inne miejsce, nie emituje nic, co mogłoby zaszkodzić niemowlęciu.

Adrien, Francja

Nanny jest świetną pomocą. Do dziś używamy Nanny, gdy mój syn (19 miesięcy) jest chory. Wystarczy spojrzeć na zielone migające światełko i wiem, że śpi spokojnie, więc sama mogę zrobić to samo. Nigdy nie mieliśmy fałszywego alarmu. Mogę stwierdzić, że inwestycja w urządzenie Nanny zdecydowanie się opłaciła!!!

Petra, Podebrady Czechy

Zapewnia całkowity spokój! Kupiliśmy Nanny dla naszego serduszka po opuszczeniu szpitala położniczego po zapaleniu oskrzeli. W nocy tak bardzo się martwiłam, ponieważ miała problemy z oddychaniem... Na szczęście w nocy czuwa nad nią Nanny. Urządzenie łatwo zainstalować, jest proste w obsłudze, ma fajne naklejki ze zwierzątkami, alarm jest wystarczająco głośny, by obudzić największego śpiocha... mówiąc w skrócie, idealne! Polecam je wszystkim rodzicom.

Christel, Francja

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas