Nanny bezpośrednio
od producenta

Kupując monitor oddechu bezpośrednio od nas, pomagają Państwo szpitalom.

Nanny posiada certyfikat w Japonii

Dr. Atsuyuki Oota

Monitor oddechu Nanny jest certyfikowanym wyrobem medycznym w Japonii zgodnie z miejscowymi standardami. Używa się go w około 150 szpitalach.

Nanny wykorzystuje się głównie w praktyce klinicznej.

Każdą salę cechuje komfortowe wyposażenie, aby każda mama miała gdzie spać, zjeść i wykąpać się. Jest tu także wygodna sofa dla taty. Dodatkowo każde łóżko ma tablet, z którego mama może dowiedzieć się wszystkiego na temat opieki nad noworodkiem oraz użytkowania poszczególnych urządzeń i pomocy w sali. W skład wyposażenia wchodzi także monitor Nanny, którego używamy do zapewnienia poczucia bezpieczeństwa mamie i do zapobiegania zespołowi nagłej śmierci łóżeczkowej – mówi Dr Atsuyuki Oota, Dyrektor Szpitala dla Kobiet Oota.

W ramach swej ostatniej praktyki zetknął się z kilkoma przypadkami nagłej śmierci dzieci: w jednym przypadku matka zostawiła dziecko, aby odebrać jego rodzeństwo z autobusu, w innym niemowlę zmarło w łóżku matki.

W Japonii mamy często śpią ze swoimi dziećmi, jednak szczególnie młodzi rodzice podążają za nowymi trendami i ich dzieci śpią we własnym łóżeczku, co jest dla nich najbezpieczniejsze, dodaje Dr. Oota.

jap_1_400.jpg
jap_2_400.jpg
jap_3_400.jpg
japonsko.jpg

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas