Nanny bezpośrednio
od producenta

Kupując monitor oddechu bezpośrednio od nas, pomagają Państwo szpitalom.

Opinie rodziców i lekarzy

Mogą Państwo zapoznać się z doświadczeniami innych rodziców związanymi z urządzeniem Nanny oraz poznać zdanie lekarzy na temat monitora.

$item->image_small_title

Opinie rodziców

Doświadczenie innych rodziców jest szczególnie cenne. Tutaj możesz przeczytać historie związane z monitorem oddechu i przekonać się, że Nanny nie tylko zapewnia spokój rodzicom, ale przede wszystkim ratuje życie.

Wyświetl opinie rodziców

$item->image_small_title

Opinie lekarzy

Nanny jest certyfikowanym wyrobem medycznym używanym w wielu szpitalach położniczych i innych placówkach ochrony zdrowia. Przeczytaj, co mówią o nim lekarze na co dzień zajmujący się zdrowiem noworodków i niemowląt.

Wyświetl opinie lekarzy

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas