Czy używanie monitora oddechu Nanny jest bezpieczne?

Nanny jest certyfikowanym wyrobem medycznym. Produkcja i sprzedaż są zgodne z Dyrektywą UE 93/42 dotyczącą wyrobów medycznych.

Wyroby medyczne podlegają nadzorowi czeskiego Ministerstwa Zdrowia i Krajowego Instytutu Kontroli Leków, w którym zarejestrowano monitor oddechu. Co roku niezależni eksperci sprawdzają, czy Nanny w dalszym ciągu spełnia kryteria dla wyrobów medycznych.

Na rynku jest wiele monitorów oddechu, które nie są wyrobami medycznymi. Ich główną wadą jest fakt, że monitorowanie oddechu stanowi dodatkową funkcję, a tym samym nie muszą one spełniać tych samych rygorystycznych wytycznych co Nanny w odniesieniu do testów i dystrybucji.

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas