Czy urządzenie Nanny naprawdę jest niezawodne?

Tak, po każdym włączeniu wykonuje test obciążenia baterii. Wszystkie trzy kontrolki migają i rozlega się sygnał monitora oddechu. W ten sposób wiadomo, że wszystko jest w porządku. Kiedy bateria stanie się słabsza, jednostka wysyła ostrzeżenie z wyprzedzeniem za pomocą migającej czerwonej kontrolki. Po całkowitym rozładowaniu baterii urządzenie się nie włączy. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić, że urządzenie monitorujące samoczynnie się wyłączy podczas snu dziecka.

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas