Nanny bezpośrednio
od producenta

Kupując monitor oddechu bezpośrednio od nas, pomagają Państwo szpitalom.

Czy mogę używać Nanny w wózku, kołysce lub koszu?

Monitora oddechu należy używać jedynie, gdy wózek nie porusza się i nikt go nie dotyka. Na przykład w sytuacji, gdy dziecko śpi w wózku w przedpokoju.

Monitora oddechu należy używać wyłącznie w cichych miejscach, gdzie nie ma wiatru. Na przykład jeśli wózek stoi na balkonie, wrażliwy czujnik może wykryć delikatne drgania powodowane wiatrem i urządzenie nie wykryje niewydolności oddechowej.

Dlatego tak ważne jest sprawdzenie monitora oddechu za każdym razem. Należy go włączyć w łóżeczku, nie kładąc na nim dziecka. Jeśli Nanny uruchomi alarm po upływie dwudziestu sekund, można mieć pewność, że w pobliżu nie ma źródła zakłócających drgań.

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas