Nanny bezpośrednio
od producenta

Kupując monitor oddechu bezpośrednio od nas, pomagają Państwo szpitalom.

Jakiej konserwacji wymaga monitor oddechu?

Nie jest konieczna żadna szczególna konserwacja poza wymianą baterii. Należy okresowo sprawdzać, czy między podkładką a materacykiem nie ma wilgoci. Zalecamy wietrzenie materacyka w okresach braku korzystania lub przewracanie go na drugą stronę w łóżeczku. Materacyk można obrócić tak, by koniec, na którym zwykle znajduje się główka dziecka, znalazł się w nogach. Można także obrócić materacyk na drugą stronę.

W przypadku zabrudzenia podkładki sensorycznej należy oczyścić ją wilgotną szmatką lub chusteczką dołączoną do produktu. Nie należy myć podkładki pod bieżącą wodą ani agresywnymi detergentami.

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas