Dodatkowa podkładka sensoryczna

Jeśli maleństwo często śpi w dwóch miejscach, zalecamy zakup dodatkowej podkładki sensorycznej do monitora oddechu. Dzięki temu jedną podkładkę można zostawić w łóżeczku, a drugą, na przykład, u babci, jeśli często opiekuje się ona dzieckiem.

W ten sposób nie trzeba wozić podkładki w tę i z powrotem i nie ma ryzyka uszkodzenia jej podczas transportu. Podkładka zawiera delikatny czujnik, którego zgięcie lub skręcenie może spowodować uszkodzenie. Do babci wystarczy wówczas zabrać jedynie urządzenie monitorujące.

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas