Elektroniczna niania

Elektroniczna niania to urządzenie, które sygnalizuje rodzicom płacz dziecka. Jeden moduł umieszcza się w pobliżu łóżeczka, a drugi w innym pokoju w pobliżu rodziców. Kiedy dziecko zacznie płakać, rodzice usłyszą to na swoim urządzeniu. Niektóre elektroniczne nianie posiadają kamerę, która przesyła nie tylko dźwięk, ale także aktualny obraz niemowlęcia.

Elektroniczne nianie, w przeciwieństwie do monitorów oddechu, nie chronią przed zespołem nagłej śmierci łóżeczkowej (SIDS). Elektroniczne nianie przesyłają jedynie dźwięk, a czasami obraz. Dziecko, u którego wystąpi zespół Alte prowadzący do zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej (SIDS), nie wydaje dźwięków i na pierwszy rzut oka wygląda, jakby spało.

Udostępnij artykuł

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas