Zdrowie i choroby dziecięce

Gorączka, przeziębienie lub ból brzuszka raz na jakiś czas dokucza każdemu maluchowi. Doradzimy jak najlepiej radzić sobie nie tylko z najczęstszymi chorobami wieku dziecięcego, ale także z wizytą u pediatry.

blog-kdy-k-lekari.jpg

Kiedy zabrać dziecko do lekarza?

Odporność dziecka w pierwszych miesiącach po narodzinach nieustannie się rozwija. Dlatego też jest to całkowicie normalne, że w ciągu pierwszego roku życia dziecko kilkakrotnie choruje na przeziębienie lub gorączkę. W przypadku noworodka skonsultuj się z lekarzem w razie wszelkich zmian stanu zdrowia, w przypadku starszych niemowląt zależy to od nasilenia problemu. Jak to dokładnie działa i jak ocenić czy pora udać się do lekarza?

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas