Świat kobiety

Jak to jest być jednocześnie mamą i partnerką? Jak w tym wszystkim nie zagubić siebie? O trudnych tematach, które Cię interesują, otwarcie i bezpośrednio.

blog-spanek.jpg

Potrzeba snu, co to jest?

Prawdopodobnie słyszeliście już gdzieś, że przed narodzinami dziecka musicie wykorzystać każdą wolną chwilę na odpoczynek i sen. Po porodzie nie będzie już na to czasu. Jeśli już jesteś świeżo upieczonym rodzicem, zapewne zgodzisz się z tą radą. Z powodu częstego wstawania w nocy do dziecka nie będziecie zbyt długo spać.

03.07.2020 Świat kobiety

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas