Przewodnik po ciąży

Dziewięć miesięcy, które odmienią Twoje życie. Na co się przygotować, a czego unikać? Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez całą ciążę i odpowiemy na wszystkie pytania.

blog-zdrava-strava.jpg

Zdrowe odżywianie w ciąży

W czasie ciąży prawidłowe odżywianie ma ogromne znaczenie. Wszystko, co jesz, wpływa na rozwój Twojego dziecka. Czego nie powinno zabraknąć w zbilansowanej diecie mamy, a czego lepiej unikać? Jeśli do tej pory nie interesowałaś się jedzeniem i wartościami odżywczymi, ciąża może być dobrą okazją do zmiany nawyków żywieniowych.

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas