Jak poprawnie zadbać o Nanny

11.04.2019 Doradca zakupowy

Nanny jest bardzo mało wymagającym pomocnikiem. Podstawą jest jej poprawna instalacja. Później nie wymaga dodatkowej konserwacji. Niemniej jednak mamy dla Was dwie wskazówki, które ułatwią korzystanie z niej, Nanny zapewnią długie życie a Wam spokojny sen.

postylka+nanny

Baterie

Baterie otrzymacie razem z Nanny i zwykle nie trzeba ich wymieniać przez cały okres użytkowania monitora. Ich żywotność jest naprawdę długa. Jeśli jednak Nanny z czasem zasygnalizuje, że są słabe, wystarczy kupić dwie klasyczne baterie alkaliczne AA. Akumulatory w tym wypadku nie będą odpowiednie. Mają niższe napięcie, a Nanny odczytałaby je jako rozładowane.

Podkładka

Dzięki specjalnej folii, która chroni wrażliwy sensor podkładki przed zabrudzeniem, podkładka sensoryczna nie wymaga specjalnej konserwacji. Co pewien czas po prostu sprawdź, czy między podkładką a materacem nie gromadzi się wilgoć. Od czasu do czasu wywietrz materac lub odwróć go w łóżeczku. Materac możesz albo obrócić do góry dnem, albo obrócić go tak, aby umieścić część, na której dziecko zwykle ma głowę na miejscu, gdzie zazwyczaj ma nogi.

Jeśli podkładka się zabrudzi, wyczyść ją lekko zwilżoną ściereczką lub chusteczką dezynfekującą dołączoną do opakowania. Mimo że podkładka jest zamknięta w specjalnej folii, która zapobiega przenikaniu wilgoci do jej wewnętrznej struktury, nie myj podkładki pod prysznicem ani nie używaj do jej czyszczenia agresywnych detergentów.

Serwis gwarancyjny

Jeśli jednak coś przestałoby działać poprawnie w ciągu dwuletniego okresu gwarancji, naprawimy lub wymienimy twoją Nanny bezpłatnie. Nie serwisujemy podkładek starszych niż dwa lata, ponieważ sensor traci wówczas swoją czułość. Jeśli chcesz nadal korzystać z monitora, zalecamy zakup nowej podkładki.

Udostępnić artykuł

Kolejny artykuł

Ze słownika pojęć

D

Dodatkowa podkładka sensoryczna

Jeśli maleństwo często śpi w dwóch miejscach, zalecamy zakup dodatkowej podkładki sensorycznej do… więcej...

Zapytałeś się lekarki

Niespokojny

Dobry wieczór, mam pytanie. Moje maleństwo ma prawie 7 miesięcy i zwykle jest słodkie, ale ostatnio… więcej...

Przeczytaj kolejne artykuły

Doradca zakupowy

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas