Ekspert doradza jak serwisować monitor oddechu Nanny

22.06.2020 Doradca zakupowy

Czym dokładnie jest monitor oddechu i jak w ogóle działa? Jakie są najczęstsze przyczyny fałszywych alarmów? Dlaczego nie warto używać starszej podkładki sensorycznej? Tomáš Petříček, szef centrum testerów udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące użytkowania i obsługi monitora oddechu Nanny.

cp1_9397.jpg

Monitor oddechu Nanny to urządzenie bezobsługowe, które nie wymaga specjalnego serwisowania. „Wszystko, co musisz zrobić, to kontrolować stan baterii. Nanny sygnalizuje, że baterie są słabe poprzez czerwoną kontrolkę. Jeśli się zaświeci, należy wymienić baterie. Jeśli użytkownik nadal nie wymieni baterii, monitor ma funkcję ochronną i przy rozładowanych bateriach, wcale się nie włączy, nie rozpocznie monitorowania”, wyjaśnia Tomáš Petříček. Jednocześnie nie wolno zapominać o kontrolowaniu warunków, w jakich korzystamy z Nanny. Jest to równie ważne jak sprawdzanie elektroniki. Dokładny sposób postępowania wyjaśniamy w wideo.

Udostępnić artykuł

Kolejny artykuł

Ze słownika pojęć

F

Fałszywy alarm

Fałszywy alarm występuje, gdy monitor uruchomi alarm, ale dziecko oddycha prawidłowo. Dzieje się… więcej...

Zapytałeś się lekarki

Noworodek z katarem

Witam, mam pytanie. Mam 3-letnią córkę, która prawdopodobnie ma katar. Czy mogę jej coś podać? Nie… więcej...

Przeczytaj kolejne artykuły

Doradca zakupowy

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas