Ekspert doradza jak serwisować monitor oddechu Nanny

22.06.2020 Doradca zakupowy

Czym dokładnie jest monitor oddechu i jak w ogóle działa? Jakie są najczęstsze przyczyny fałszywych alarmów? Dlaczego nie warto używać starszej podkładki sensorycznej? Tomáš Petříček, szef centrum testerów udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące użytkowania i obsługi monitora oddechu Nanny.

cp1_9397.jpg

Monitor oddechu Nanny to urządzenie bezobsługowe, które nie wymaga specjalnego serwisowania. „Wszystko, co musisz zrobić, to kontrolować stan baterii. Nanny sygnalizuje, że baterie są słabe poprzez czerwoną kontrolkę. Jeśli się zaświeci, należy wymienić baterie. Jeśli użytkownik nadal nie wymieni baterii, monitor ma funkcję ochronną i przy rozładowanych bateriach, wcale się nie włączy, nie rozpocznie monitorowania”, wyjaśnia Tomáš Petříček. Jednocześnie nie wolno zapominać o kontrolowaniu warunków, w jakich korzystamy z Nanny. Jest to równie ważne jak sprawdzanie elektroniki. Dokładny sposób postępowania wyjaśniamy w wideo.

Chcę się skontaktować z Nanny

Napisz do nas

*

*

*Pozycje oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.
Mit der Übermittlung des Formulars erklären Sie sich mit der Verarbeitung Ihrer personenbezogenen Daten gemäß Gesetz Nr. 101/2000 Slg. einverstanden.

Udostępnić artykuł

Jaka jest Twoja opinia o "Ekspert doradza jak serwisować monitor oddechu Nanny"?

Wpisz opinię

*

*

*

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Kolejny artykuł

Ze słownika pojęć

B

Baterie

Nanny dostarczamy z bateriami. Dzięki swej długiej żywotności zwykle nie wymagają one wymiany.… więcej...

Zapytałeś się lekarki

Ubieranie noworodka

Dzień dobry, mam 3-tygodniowego synka i chciałabym zapytać, jak mam go ubierać przy obecnej… więcej...

Przeczytaj kolejne artykuły

Doradca zakupowy

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas