Blog

Ciekawe artykuły i praktyczne porady dotyczące ciąży, zdrowia i opieki nad najmłodszymi.

blog-hormony.jpg

Burza hormonalna w ciąży i czego się po niej spodziewać

Nie bez powodu ciążę nazywa się odmiennym stanem. Wszystko jest inne i czekają Cię zmiany nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. Dzieje się tak za sprawą hormonów, które mają za zadanie zapewnić prawidłowy rozwój maluszka i przygotować Cię do porodu oraz roli matki. Czego możesz się spodziewać w ciągu tych dziewięciu miesięcy?

02.08.2020 Świat kobiety
cp1_1190_web.jpg

Gdzie może Ci pomóc monitor oddechu

Po powrocie ze szpitala do domu większość rodziców ma przygotowane dla dziecka klasyczne łóżeczko. Ale niewiele maluszków spędzi w nim cały dzień. Podczas normalnych czynności domowych, kiedy często poruszacie się po całym mieszkaniu lub domu, bardziej praktyczne jest mieć dziecko w zasięgu wzroku i zapewnić mu kilka bezpiecznych „miejsc odpoczynku”. Gdzie można bez problemu używać monitora oddechu Nanny, który niezawodnie śledzi sen Waszego dziecka? Jakich zasad należy przestrzegać, aby monitor działał bezbłędnie?

24.07.2020 Doradca zakupowy
blog-spanek.jpg

Potrzeba snu, co to jest?

Prawdopodobnie słyszeliście już gdzieś, że przed narodzinami dziecka musicie wykorzystać każdą wolną chwilę na odpoczynek i sen. Po porodzie nie będzie już na to czasu. Jeśli już jesteś świeżo upieczonym rodzicem, zapewne zgodzisz się z tą radą. Z powodu częstego wstawania w nocy do dziecka nie będziecie zbyt długo spać.

03.07.2020 Świat kobiety
cp1_9397.jpg

Ekspert doradza jak serwisować monitor oddechu Nanny

Czym dokładnie jest monitor oddechu i jak w ogóle działa? Jakie są najczęstsze przyczyny fałszywych alarmów? Dlaczego nie warto używać starszej podkładki sensorycznej? Tomáš Petříček, szef centrum testerów udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące użytkowania i obsługi monitora oddechu Nanny.

22.06.2020 Doradca zakupowy
blog-sport a relax

Sport i relaks w ciąży

Co prawda ciąża to odmienny stan, ale nie jest to choroba. Nie musisz więc wyrzucać sportowych butów i karnetu na siłownię od razu po otrzymaniu karty ciąży. Warto jednakże przestrzegać kilku podstawowych zasad.

blog-sids.jpg

Podstępna zmora SIDS – podstawowe fakty

Terminem zespół nagłej śmierci niemowląt (SIDS) lekarze określają przypadki, w których dziecko umiera nagle bez wyraźnej przyczyny. Zwykle przestaje ono oddychać we śnie i dusi się. SIDS jest bardzo podstępne, ponieważ nie daje objawów wskazujących, że Twoje dziecko może być zagrożone.

postylka+nanny

Jak poprawnie zadbać o Nanny

Nanny jest bardzo mało wymagającym pomocnikiem. Podstawą jest jej poprawna instalacja. Później nie wymaga dodatkowej konserwacji. Niemniej jednak mamy dla Was dwie wskazówki, które ułatwią korzystanie z niej, Nanny zapewnią długie życie a Wam spokojny sen.

11.04.2019 Doradca zakupowy

Lekarka online

Państwa maleństwo źle śpi lub ma bóle brzuszka? Nasza lekarka Lucie Skalova, która sama jest mamą, chętnie podpowie, jak pomóc dziecku w takiej sytuacji.

Słownik pojęć

Czym jest SIDS i co oznacza kalibracja?
Tutaj znajdziesz słownik używanych
przez nas pojęć.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają inni rodzice. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach, instalacji i obsłudze Nanny.

Zostań sprawdzonym sprzedawcą Nanny

Stań się częścią Nanny Family i przedstaw rodzicom unikatowy produkt, który zapewni bezpieczeństwo ich dzieciom a im samym spokojny sen. Doceniamy dobrze wykonaną pracę a naszym partnerom oferujemy wsparcie i długoterminowy rozwój.

Witamy!

Dołącz do zespołu Nanny

Jesteś mamą, która używała naszego monitora oddechu dla swojego dziecka lub uważasz, że nasz produkt jest po prostu świetny? Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jesteś influencerką i chcesz pomóc ratować życie dzieci?

Dołącz do nas