Jak działa Nanny?

Jak działa Nanny?

Nanny to inteligentny monitor oddechu, który jak tylko zauważy, że coś jest nie w porządku natychmiast wezwie Cię na pomoc. Oprócz tego ostrzeże Cię w przypadku zatrzymania oddechu z powodu wymiotów.

Za każdym razem gdy dziecko bierze oddech miga zielona kontrolka. Jeśli niemowlę nie oddycha przez 20 sekund lub częstotliwość oddechów spada poniżej 8 oddechów na minutę, zaświeci się czerwona kontrolka i włączy się alarm. W większości przypadków już sam alarm wystarczy, aby dziecko wybudziło się z głębokiego snu i zaczęło oddychać.

Wie funktioniert Nanny?
Wie funktioniert Nanny?
Instalacja Nanny jest bardzo prosta
Das Einlegen der Batterien

Włóż baterie

Do uruchomienia monitora oddechu potrzebne są dwie zwykłe baterie, które znajdują się w opakowaniu. Nanny powiadomi Cię z wyprzedzeniem, że baterie zaczynają słabnąć. Monitor oddechu nie uruchomi się, jeśli istnieje ryzyko, że baterie wyczerpią się w nocy podczas snu.

Die Installation der Sensormatte

Zainstaluj podkładkę

Podkładkę sensoryczną umieść pod materacem na stabilnym stelażu łóżeczka. W przypadku najmniejszych dzieci można położyć podkładkę na materacu bezpośrednio pod prześcieradłem.

Das Verbinden der Sensormatte und der Auswerteeinheit

Podłącz podkładkę z jednostką kontrolną

Podkładkę połączysz z jednostką kontrolną w łatwy sposób za pomocą kabla. Jeśli kabel okaże się za długi owiń wiszącą część wokół szczebelka albo ramy łóżeczka poza zasięgiem dziecka.

Das Einschalten von Nanny

Włącz Nanny

Po włączeniu Nanny przeprowadza automatyczny test działania. Wszystkie trzy kontrolki zamigają i usłyszysz krótki sygnał dźwiękowy. Nanny jest gotowa opiekować się Twoim najcenniejszym skarbem.

Główne zalety Nanny
Einfache Bedienung

Łatwa obsługa

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby włączyć Nanny.

Rechtzeitiger und lauter Alarm

Natychmiastowy i głośny alarm

Nanny usłyszysz nawet przez zamknięte drzwi.

Ein zertifiziertes Medizinprodukt

Certyfikowany wyrób medyczny

Nanny spełnia wysokie wymagania dotyczące ochrony zdrowia i życia Twojego dziecka.

Der Einsatz in Entbindungskliniken

Stosowana w szpitalach położniczych

Nanny zaufały szpitale na całym świecie. Powierz swoje dziecko jej opiece.