Jak działa Nanny?

Za każdym razem, gdy dziecko wykonuje wdech, miga zielone światło. Jeśli dziecko nie wykona wdechu przez 20 sekund lub częstość oddechów spadnie poniżej 8 oddechów na minutę, zapali się czerwone światło i włączy się alarm. Często sam dźwięk alarmu wystarcza, aby obudzić dziecko z głębokiego snu i oddechu.

Nanny wzywa pomoc, nawet jeśli dziecko nie może samo poprosić o pomoc. Co więcej, może również pomóc w przypadku zatrzymania oddechu z powodu zadławienia.

Jak działa Nanny?
Jak działa Nanny?
Instalacja Nanny jest bardzo prosta
Włóż baterie

Włóż baterie

Do uruchomienia monitora oddechu potrzebne są dwie zwykłe baterie, które znajdują się w opakowaniu. Nanny powiadomi Cię z wyprzedzeniem, że baterie zaczynają słabnąć. Monitor oddechu nie uruchomi się, jeśli istnieje ryzyko, że baterie wyczerpią się w nocy podczas snu.

Zainstaluj podkładkę

Zainstaluj podkładkę

Podkładkę sensoryczną umieść pod materacem na stabilnym stelażu łóżeczka. W przypadku najmniejszych dzieci można położyć podkładkę na materacu bezpośrednio pod prześcieradłem.

Podłącz podkładkę z jednostką kontrolną

Podłącz podkładkę z jednostką kontrolną

Podkładkę połączysz z jednostką kontrolną w łatwy sposób za pomocą kabla. Jeśli kabel okaże się za długi owiń wiszącą część wokół szczebelka albo ramy łóżeczka poza zasięgiem dziecka.

Włącz Nanny

Włącz Nanny

Po włączeniu Nanny przeprowadza automatyczny test działania. Wszystkie trzy kontrolki zamigają i usłyszysz krótki sygnał dźwiękowy. Nanny jest gotowa opiekować się Twoim najcenniejszym skarbem.